RT0603BRC07105RL
YageoYageo
RT0603BRC07105RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603BRC07105RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 105 OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: RT0603BRC07105RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RT0603BRC07105RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603BRC07105RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 105 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1014210 pcs Datuen fitxa RT0603BRC07105RL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT0603BRC07105RL Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 105 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 105 OHM 0.1% 1/10W 0603 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film