RT0402WRD072K4L
YageoYageo
RT0402WRD072K4L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402WRD072K4L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.4KOHM 0.05% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402WRD072K4L.pdf
  • Mezua
RT0402WRD072K4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402WRD072K4L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.4KOHM 0.05% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180825 pcs Datuen fitxa RT0402WRD072K4L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 2.4 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.4 kOhms ±0.05% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RT0402WRD076K04L
RT0402WRD076K04L
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 6.04K OHM 1/16W 0402
Stockean: 151704 pcs
Deskarga: RT0402WRD076K04L.pdf
RFQ
RT0500
RT0500
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH PB MOM 6A MUSHROOM BLACK