RT0402FRE0717R8L
YageoYageo
RT0402FRE0717R8L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402FRE0717R8L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 17.8 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402FRE0717R8L.pdf
  • Mezua
RT0402FRE0717R8Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402FRE0717R8L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 17.8 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12041447 pcs Datuen fitxa RT0402FRE0717R8L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 17.8 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 17.8 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film