RT0402FRE0710K5L
YageoYageo
RT0402FRE0710K5L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402FRE0710K5L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10.5K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402FRE0710K5L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RT0402FRE0710K5Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402FRE0710K5L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10.5K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11770608 pcs Datuen fitxa RT0402FRE0710K5L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 10.5 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RT0402FRE0710K5L-ND
YAG5929TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10.5 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film