RT0402DRD0797R6L
YageoYageo
RT0402DRD0797R6L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402DRD0797R6L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 97.6 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402DRD0797R6L.pdf
  • Mezua
RT0402DRD0797R6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402DRD0797R6L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 97.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9839094 pcs Datuen fitxa RT0402DRD0797R6L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 97.6 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 97.6 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film