RT0402DRD072K37L
YageoYageo
RT0402DRD072K37L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402DRD072K37L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.37KOHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402DRD072K37L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RT0402DRD072K37Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402DRD072K37L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.37KOHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3005304 pcs Datuen fitxa RT0402DRD072K37L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 2.37 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 311-2165-2
RT0402DRD072K37L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.37 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film