RT0402DRD07240RL
YageoYageo
RT0402DRD07240RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402DRD07240RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 240 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402DRD07240RL.pdf
  • Mezua
RT0402DRD07240RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402DRD07240RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 240 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13544987 pcs Datuen fitxa RT0402DRD07240RL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT0402DRD07240RL Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 240 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 240 OHM 0.5% 1/16W 0402 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film