RSF5WSJB-91-360K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF5WSJB-91-360K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Fitxak: RSF5WSJB-91-360K.pdf
  • Mezua
RSF5WSJB-91-360Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF5WSJB-91-360K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 616866 pcs Datuen fitxa RSF5WSJB-91-360K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Series RSF Erresistentzia 360 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 360 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film