RSF2WSJR-73-2K2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF2WSJR-73-2K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Fitxak: RSF2WSJR-73-2K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
RSF2WSJR-73-2K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF2WSJR-73-2K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3522018 pcs Datuen fitxa RSF2WSJR-73-2K2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series RSF Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSF2WSJR-73-24R
RSF2WSJR-73-24R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Stockean: 3883676 pcs
Deskarga: RSF2WSJR-73-24R.pdf
RFQ
RSF2WSJR-73-27K
RSF2WSJR-73-27K
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3663892 pcs
Deskarga: RSF2WSJR-73-27K.pdf
RFQ
RSF2WSJR-73-2K
RSF2WSJR-73-2K