RSF200JB-73-82K
YageoYageo
RSF200JB-73-82K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF200JB-73-82K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 82K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: RSF200JB-73-82K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RSF200JB-73-82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF200JB-73-82K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 82K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192850 pcs Datuen fitxa RSF200JB-73-82K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series RSF Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 82K MO-2W-B 5%
82KW-2
MO-2W-B-82K
RSF200JB 82K
RSF200JB-7382K
RSF200JB-82K
RSF200JB7382K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film