RE1206FRE0742R2L
YageoYageo
RE1206FRE0742R2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RE1206FRE0742R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 42.2 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: RE1206FRE0742R2L.pdf
  • Mezua
RE1206FRE0742R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RE1206FRE0742R2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 42.2 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12755092 pcs Datuen fitxa RE1206FRE0742R2L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RE Erresistentzia 42.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 42.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film