RE0402FRE07750KL
YageoYageo
RE0402FRE07750KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RE0402FRE07750KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 750K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: RE0402FRE07750KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RE0402FRE07750KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RE0402FRE07750KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 750K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18757884 pcs Datuen fitxa RE0402FRE07750KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RE Erresistentzia 750 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film