RC2010JK-072M2L
YageoYageo
RC2010JK-072M2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC2010JK-072M2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2M OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: 1.RC2010JK-072M2L.pdf2.RC2010JK-072M2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RC2010JK-072M2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC2010JK-072M2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.2M OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3593766 pcs Datuen fitxa 1.RC2010JK-072M2L.pdf2.RC2010JK-072M2L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RC Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 232276060225L
9C2010122204JLPF5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thick Film