RC1210FR-07124RL
YageoYageo
RC1210FR-07124RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1210FR-07124RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124 OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: 1.RC1210FR-07124RL.pdf2.RC1210FR-07124RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC1210FR-07124RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1210FR-07124RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 124 OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4241671 pcs Datuen fitxa 1.RC1210FR-07124RL.pdf2.RC1210FR-07124RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Series RC Erresistentzia 124 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 239073531241L
9C12105A1240FKPFT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 124 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thick Film