RC1206JR-072M2L
YageoYageo
RC1206JR-072M2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1206JR-072M2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RC1206JR-072M2L.pdf2.RC1206JR-072M2L.pdf
  • Mezua
RC1206JR-072M2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1206JR-072M2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9206166 pcs Datuen fitxa 1.RC1206JR-072M2L.pdf2.RC1206JR-072M2L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RC Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 232271161225L
311-2.2MERTR
9C12063A2204JLPFT
RC1206JR072M2L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film