RC1206JR-0718ML
YageoYageo
RC1206JR-0718ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1206JR-0718ML
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 18M OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RC1206JR-0718ML.pdf2.RC1206JR-0718ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC1206JR-0718MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1206JR-0718ML fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 18M OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3509989 pcs Datuen fitxa 1.RC1206JR-0718ML.pdf2.RC1206JR-0718ML.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RC Erresistentzia 18 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 235052010186L
9C12063A1805JEPFT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 18 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film