RC1206FR-0782KL
YageoYageo
RC1206FR-0782KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1206FR-0782KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RC1206FR-0782KL.pdf2.RC1206FR-0782KL.pdf
  • Mezua
RC1206FR-0782KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1206FR-0782KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 82K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9955670 pcs Datuen fitxa 1.RC1206FR-0782KL.pdf2.RC1206FR-0782KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RC Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 232272468203L
311-82.0KFRTR
9C12063A8202FKPFT
RC1206FR0782KL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film