RC0805FRE-076K34L
YageoYageo
RC0805FRE-076K34L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0805FRE-076K34L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RC0805FRE-076K34L.pdf2.RC0805FRE-076K34L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC0805FRE-076K34Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0805FRE-076K34L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36170545 pcs Datuen fitxa 1.RC0805FRE-076K34L.pdf2.RC0805FRE-076K34L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RC Erresistentzia 6.34 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak Q3774097
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.34 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film