RC0805FR-0723K7L
YageoYageo
RC0805FR-0723K7L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0805FR-0723K7L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 23.7K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RC0805FR-0723K7L.pdf2.RC0805FR-0723K7L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RC0805FR-0723K7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0805FR-0723K7L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043050 pcs Datuen fitxa 1.RC0805FR-0723K7L.pdf2.RC0805FR-0723K7L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RC Erresistentzia 23.7 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 311-23.7KCRDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 23.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film