RC0805FR-07124RL
YageoYageo
RC0805FR-07124RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0805FR-07124RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RC0805FR-07124RL.pdf2.RC0805FR-07124RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RC0805FR-07124RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0805FR-07124RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 124 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11996471 pcs Datuen fitxa 1.RC0805FR-07124RL.pdf2.RC0805FR-07124RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RC Erresistentzia 124 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 232273461241L
311-124CRTR
9C08052A1240FKPFT
RC0805FR07124RL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 124 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film