RC0805DR-07124KL
YageoYageo
RC0805DR-07124KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0805DR-07124KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124K OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RC0805DR-07124KL.pdf2.RC0805DR-07124KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC0805DR-07124KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0805DR-07124KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 124K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5992425 pcs Datuen fitxa 1.RC0805DR-07124KL.pdf2.RC0805DR-07124KL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RC Erresistentzia 124 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 124 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film