RC0402FR-07105RL
YageoYageo
RC0402FR-07105RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0402FR-07105RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RC0402FR-07105RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0402FR-07105RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43185837 pcs Datuen fitxa 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RC Erresistentzia 105 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 232270671051L
9C04021A1050FLPF3
YAG2947TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 105 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film