RC0402DR-07124RL
YageoYageo
RC0402DR-07124RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0402DR-07124RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RC0402DR-07124RL.pdf2.RC0402DR-07124RL.pdf3.RC0402DR-07124RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RC0402DR-07124RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0402DR-07124RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RC
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RC0402DR-07124RL Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 124 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film