RC0201FR-079R09L
YageoYageo
RC0201FR-079R09L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0201FR-079R09L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 9.09 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RC0201FR-079R09L.pdf2.RC0201FR-079R09L.pdf
  • Mezua
RC0201FR-079R09Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0201FR-079R09L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 9.09 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11395944 pcs Datuen fitxa 1.RC0201FR-079R09L.pdf2.RC0201FR-079R09L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -100/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RC Erresistentzia 9.09 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 232280679098L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 9.09 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film