RC0201FR-072K49L
YageoYageo
RC0201FR-072K49L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0201FR-072K49L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RC0201FR-072K49L.pdf2.RC0201FR-072K49L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RC0201FR-072K49Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0201FR-072K49L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22628782 pcs Datuen fitxa 1.RC0201FR-072K49L.pdf2.RC0201FR-072K49L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RC Erresistentzia 2.49 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 232280672492L
9C02017A2491FEPF3
RC0201FR-072K49L-ND
YAG2338TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.49 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film