RC0201DR-0733RL
YageoYageo
RC0201DR-0733RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0201DR-0733RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33 OHM 0.5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RC0201DR-0733RL.pdf2.RC0201DR-0733RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RC0201DR-0733RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0201DR-0733RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33 OHM 0.5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4326502 pcs Datuen fitxa 1.RC0201DR-0733RL.pdf2.RC0201DR-0733RL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RC Erresistentzia 33 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33 Ohms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film