RC0100JR-0710RL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0100JR-0710RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005
Fitxak: 1.RC0100JR-0710RL.pdf2.RC0100JR-0710RL.pdf
  • Mezua
RC0100JR-0710RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0100JR-0710RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3986324 pcs Datuen fitxa 1.RC0100JR-0710RL.pdf2.RC0100JR-0710RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 01005 Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series RC Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film