RC0100FR-0710RL
YageoYageo
RC0100FR-0710RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0100FR-0710RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 1/32W 01005
Fitxak: 1.RC0100FR-0710RL.pdf2.RC0100FR-0710RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
RC0100FR-0710RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0100FR-0710RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 1/32W 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2614213 pcs Datuen fitxa 1.RC0100FR-0710RL.pdf2.RC0100FR-0710RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 01005 Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series RC Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 311-10DGTR
RC0100FR0710RL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film