PSP900JB-120R
YageoYageo
PSP900JB-120R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP900JB-120R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 120 OHM 9W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP900JB-120R.pdf2.PSP900JB-120R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
PSP900JB-120Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP900JB-120R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 120 OHM 9W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143690 pcs Datuen fitxa 1.PSP900JB-120R.pdf2.PSP900JB-120R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Series PSP Erresistentzia 120 Ohms
Energia (Watts) 9W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak PSP900JB-120R-ND
YAG1148
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 120 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound