PSP7WSJB-270R
YageoYageo
PSP7WSJB-270R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP7WSJB-270R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 7W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP7WSJB-270R.pdf2.PSP7WSJB-270R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PSP7WSJB-270Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP7WSJB-270R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 270 OHM 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164462 pcs Datuen fitxa 1.PSP7WSJB-270R.pdf2.PSP7WSJB-270R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm)
Series PSP Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound