PSP500JR-4K7
YageoYageo
PSP500JR-4K7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP500JR-4K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP500JR-4K7.pdf2.PSP500JR-4K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PSP500JR-4K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP500JR-4K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 432786 pcs Datuen fitxa 1.PSP500JR-4K7.pdf2.PSP500JR-4K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Series PSP Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound