PSP500JB-5R1
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP500JB-5R1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP500JB-5R1.pdf2.PSP500JB-5R1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3600 pcs
  • Mezua
PSP500JB-5R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP500JB-5R1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 500768 pcs Datuen fitxa 1.PSP500JB-5R1.pdf2.PSP500JB-5R1.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Series PSP Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Konposizio Wirewound