PSP500JB-300R
YageoYageo
PSP500JB-300R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP500JB-300R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 300 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP500JB-300R.pdf2.PSP500JB-300R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
PSP500JB-300Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP500JB-300R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 300 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67061 pcs Datuen fitxa 1.PSP500JB-300R.pdf2.PSP500JB-300R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Series PSP Erresistentzia 300 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak YAG1116
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound