PSP400JB-470R
YageoYageo
PSP400JB-470R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP400JB-470R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 4W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP400JB-470R.pdf2.PSP400JB-470R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
PSP400JB-470Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP400JB-470R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 470 OHM 4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 562815 pcs Datuen fitxa 1.PSP400JB-470R.pdf2.PSP400JB-470R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Series PSP Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak PSP400JB-470R-ND
YAG1094
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound