PSP400JB-270R
YageoYageo
PSP400JB-270R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP400JB-270R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 4W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP400JB-270R.pdf2.PSP400JB-270R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PSP400JB-270Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP400JB-270R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 270 OHM 4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 626192 pcs Datuen fitxa 1.PSP400JB-270R.pdf2.PSP400JB-270R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Series PSP Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound