PSP17AJB-4K7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP17AJB-4K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 17W 5% AXIAL
Fitxak: 1.PSP17AJB-4K7.pdf2.PSP17AJB-4K7.pdf
  • Mezua
PSP17AJB-4K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP17AJB-4K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 17W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55949 pcs Datuen fitxa 1.PSP17AJB-4K7.pdf2.PSP17AJB-4K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Series PSP Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 17W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Konposizio Wirewound