PSM7WSJB-390R
YageoYageo
PSM7WSJB-390R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSM7WSJB-390R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 390 OHM 7W 5% RADIAL
Fitxak: 1.PSM7WSJB-390R.pdf2.PSM7WSJB-390R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PSM7WSJB-390Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSM7WSJB-390R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 390 OHM 7W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137841 pcs Datuen fitxa 1.PSM7WSJB-390R.pdf2.PSM7WSJB-390R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm)
Series PSM Erresistentzia 390 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.409" (10.40mm)
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 390 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound