PSM700JB-120R
YageoYageo
PSM700JB-120R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSM700JB-120R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 120 OHM 7W 5% RADIAL
Fitxak: 1.PSM700JB-120R.pdf2.PSM700JB-120R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
PSM700JB-120Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSM700JB-120R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 120 OHM 7W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108484 pcs Datuen fitxa 1.PSM700JB-120R.pdf2.PSM700JB-120R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.496" L x 0.276" W (38.00mm x 7.00mm)
Series PSM Erresistentzia 120 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm)
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound