PSM500JB-1K5
YageoYageo
PSM500JB-1K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSM500JB-1K5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: 1.PSM500JB-1K5.pdf2.PSM500JB-1K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PSM500JB-1K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSM500JB-1K5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129791 pcs Datuen fitxa 1.PSM500JB-1K5.pdf2.PSM500JB-1K5.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.276" W (25.00mm x 7.00mm)
Series PSM Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm)
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PSM500JB-1K
PSM500JB-1K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 1K OHM 5W 5% RADIAL