PSM400JB-1K8
YageoYageo
PSM400JB-1K8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSM400JB-1K8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 1.8K OHM 4W 5% RADIAL
Fitxak: 1.PSM400JB-1K8.pdf2.PSM400JB-1K8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PSM400JB-1K8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSM400JB-1K8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 1.8K OHM 4W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153451 pcs Datuen fitxa 1.PSM400JB-1K8.pdf2.PSM400JB-1K8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.787" L x 0.276" W (20.00mm x 7.00mm)
Series PSM Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm)
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PSM400JB-1K2
PSM400JB-1K2
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 1.2K OHM 4W 5% RADIAL
Stockean: 164225 pcs
Deskarga: PSM400JB-1K2.pdf
RFQ
PSM400JB-180R
PSM400JB-180R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 180 OHM 4W 5% RADIAL
Stockean: 133502 pcs
Deskarga: PSM400JB-180R.pdf
RFQ
PSM400JB-1K
PSM400JB-1K
deskribapena: RES 1K OHM 4W 5% RADIAL