PR2010FKE070R025Z
YageoYageo
PR2010FKE070R025Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR2010FKE070R025Z
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: 1.PR2010FKE070R025Z.pdf2.PR2010FKE070R025Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PR2010FKE070R025Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR2010FKE070R025Z fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230473 pcs Datuen fitxa 1.PR2010FKE070R025Z.pdf2.PR2010FKE070R025Z.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Series PR Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)