PGM8WSJB-22K
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PGM8WSJB-22K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 22K OHM 8W 5% RADIAL
Fitxak: PGM8WSJB-22K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PGM8WSJB-22Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PGM8WSJB-22K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 22K OHM 8W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222920 pcs Datuen fitxa PGM8WSJB-22K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -80/ +500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 2.114" L (5.00mm x 53.70mm)
Series PGM Erresistentzia 22 kOhms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 22 kOhms ±5% 8W Through Hole Resistor Radial Wirewound Konposizio Wirewound