PE2010FKF070R033L
YageoYageo
PE2010FKF070R033L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE2010FKF070R033L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 0.033 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: PE2010FKF070R033L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
PE2010FKF070R033Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE2010FKF070R033L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 0.033 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 720555 pcs Datuen fitxa PE2010FKF070R033L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series PE Erresistentzia 33 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil