PE1206DRF070R02L
YageoYageo
PE1206DRF070R02L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE1206DRF070R02L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: PE1206DRF070R02L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
PE1206DRF070R02Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE1206DRF070R02L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722414 pcs Datuen fitxa PE1206DRF070R02L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series PE Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 mOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil