PE0805JRF070R033L
YageoYageo
PE0805JRF070R033L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE0805JRF070R033L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: PE0805JRF070R033L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
PE0805JRF070R033Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE0805JRF070R033L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1063739 pcs Datuen fitxa PE0805JRF070R033L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series PE Erresistentzia 33 mOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil