PE0201FRF070R075L
YageoYageo
PE0201FRF070R075L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE0201FRF070R075L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 0.075 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: PE0201FRF070R075L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
PE0201FRF070R075Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE0201FRF070R075L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 0.075 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 587638 pcs Datuen fitxa PE0201FRF070R075L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series PE Erresistentzia 75 mOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.012" (0.31mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 mOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil