NSP15AJB-2R4
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NSP15AJB-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 15W 5% AXIAL
Fitxak: NSP15AJB-2R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
NSP15AJB-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NSP15AJB-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203777 pcs Datuen fitxa NSP15AJB-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Series NSP Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Konposizio Wirewound