NSM200JB-2R4
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NSM200JB-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 2W 5% TH
Fitxak: NSM200JB-2R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
NSM200JB-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NSM200JB-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 2W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1007101 pcs Datuen fitxa NSM200JB-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Series NSM Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NSM200JB-3R6
NSM200JB-3R6
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 2W 5% TH
Stockean: 993235 pcs
Deskarga: NSM200JB-3R6.pdf
RFQ
NSM200JB-1R6
NSM200JB-1R6
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 2W 5% TH
Stockean: 842262 pcs
Deskarga: NSM200JB-1R6.pdf
RFQ
NSM200JB-2R
NSM200JB-2R
deskribapena: RES WW 2W 5% TH