MMP200JR-1K5
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP200JR-1K5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5% 2W MELF
Fitxak: MMP200JR-1K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMP200JR-1K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP200JR-1K5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5% 2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 691136 pcs Datuen fitxa MMP200JR-1K5.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Series MMP Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0309 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film