MMP200FRF15K
YageoYageo
MMP200FRF15K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP200FRF15K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15K OHM 1% 2W MELF
Fitxak: MMP200FRF15K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MMP200FRF15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP200FRF15K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 15K OHM 1% 2W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 764615 pcs Datuen fitxa MMP200FRF15K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Series MMP Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0309 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Konposizio Metal Film